Inzeráty Práca Doprava a logistika Inzerát 109480

Ponuka práce v sklade s elektronikou
Uložiť

Pre nášho klienta v Boru u Tachova (Česká republika), hľadáme pracovníkov na pozíciu skladník v sklade elektroniky (pc, tlačiarne, tablety, telefóny a pod.).
Práca je vhodná pre mužov, ženy ale aj páry, pre všetkých, ktorí radi pracujú v kolektíve
Náplň práce: zoskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, štítkovanie, balenie zásielok, kompletovanie objednávky, obsluha VZV.
Mzda hodinová 90-100 Kč v čistom
Dochádzkový bonus až 4500 Kč-mesačne
Ubytovanie, stravovanie, doprava do práce/ z práce - zdarma
Ubytovanie sa nachádza v blízkosti Mariánských Lázních - pekná lokalita, veľa možností na využitie voľného času. V prípade zabezpečenia si vlastného bývania ( podnájom ) - príspevok na bývanie. 8 hod . smeny + možnosť nadčasov a ďalších bonusov za práce nadčas
Možnosť týždenných záloh
Požiadavky - čistý register trestov
Pre viac info. (e-mail na vyžiadanie), +421948000457
  • Inzerát č.: 109480
  • Pridané: 14.09.2017
  • Lokalita: Prešov
  • Cena: 800 €

Odpovedať Nahlásiť Upraviť
Váš email
Text správy
Heslo

Inzerent / Predajca
WRAP eu

Neregistrovaný

+42 2194800